Pro Alfonse

naše první fórum... :-)

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » čtv 22. pro 2022 23:14:12

armin píše:
Alfons píše:
Pokud vy se nezměníte, nemůže se to vyřešit jinak než na bitevním poli.



A koho máš na mysli pod tím my a vy?

Putin a jeho banda jste vy?

Vy, co jste mlčky souhlasili s bombardováním Jugoslávie, Libie, přepadením Iráku... válka na Ukrajině je pokračováním, mnoho let se připravovala, jak prozradila Merkel. No tak jí máš. Cos čekal. Že se budeš spokojeně mlčky účastnit zabíjení furt?

Že se s váma neztotožňuju, vy američtí ratlíci, neznamená, že se ztotožňuju s Rusem.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » pát 23. pro 2022 0:47:11

A cos dělal ty, za všech těch válek?
Nemáš ty náhodou nějakej mindrák, výčitku, že jsi do toho zapletenej?
Mě už k tomu mnoho jiného nenapadá, jak to furt házíš na někoho..
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » pát 23. pro 2022 1:49:47

Pocit viny je svině, ale ještě nikdo se ho nezbavil tím, že ho podsouval ostatním.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » pát 23. pro 2022 8:26:09

Pedrito píše:A cos dělal ty, za všech těch válek?

Podobně, jako slušní lidé před válkou v Německu - nevolil jsem NSDAP. Snažil se tu situaci tichým příznivcům státního teroru, jako jste vy, vysvětlovat. Zatím jste mě nezavřeli.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod vostalpetr » pát 23. pro 2022 9:30:33

Pedrito píše:A cos dělal ty, za všech těch válek?
Nemáš ty náhodou nějakej mindrák, výčitku, že jsi do toho zapletenej?
Mě už k tomu mnoho jiného nenapadá, jak to furt házíš na někoho..


Proč nějakej mindrák ???

Měl by snad člověk mlčet nebo souhlasit s kolektivisickejma a autoritářskejma mrdkama kterejma si lidi vymejvaj mozek,

protože jim to přináší pocity štěstí,

viz názorný příklad kundy Jany a čuráka Veila ???

Měli bychom se snad my lidé posrat z řádění pitomých blbých vopic a nechat to bejt, at se vopičky kolektivisticky vyřáděj ???


No nasrat leda nasrat a poslat do prdele a doprdele a doprdele...

To je dialog přesně na úrovni pocitářskej sráčů...


Hovada voblbující se koncentracemi a ztotožnováím je třeba posílat do prdele kdykoliv a kdekoliv začnou srát svá svatá hovna pozitivismů...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » pát 23. pro 2022 9:34:02

Alfons píše:
Pedrito píše:A cos dělal ty, za všech těch válek?

Podobně, jako slušní lidé před válkou v Německu - nevolil jsem NSDAP. Snažil se tu situaci tichým příznivcům státního teroru, jako jste vy, vysvětlovat. Zatím jste mě nezavřeli.

Taky jsem nevolil, byl jsem u voleb jednou, a to na vojně, kde to bylo rozkazem a pod dohledem.
Někde v minulosti poradny, jsem nadával na politiku, coby mašinerii. Nejsem si zcela jist, ale myslím,
žes mě tam uzemňoval ve smyslu, že bych měl ctít pravidla.
Řek bych, že ses za těch pár roků hodně změnil.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod vostalpetr » pát 23. pro 2022 9:41:06

https://www.anag.cz/vzestup-po-urovnich ... Q97.76601/


Názorná ukázka pocitářských hoven,

místo aby šlo o sestup do vědomí,

tak ten pocitářskej dobytek to napíše jako vzestup,

protože ten zmrd zná pouze koncentrace a vo meditaci ví todle pocitářský hovado naprostý hovno !!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » pát 23. pro 2022 9:52:16

vostalpetr píše:
Pedrito píše:A cos dělal ty, za všech těch válek?
Nemáš ty náhodou nějakej mindrák, výčitku, že jsi do toho zapletenej?
Mě už k tomu mnoho jiného nenapadá, jak to furt házíš na někoho..


Proč nějakej mindrák ???

Měl by snad člověk mlčet nebo souhlasit s kolektivisickejma a autoritářskejma mrdkama kterejma si lidi vymejvaj mozek,

protože jim to přináší pocity štěstí,

viz názorný příklad kundy Jany a čuráka Veila ???

Měli bychom se snad my lidé posrat z řádění pitomých blbých vopic a nechat to bejt, at se vopičky kolektivisticky vyřáděj ???


No nasrat leda nasrat a poslat do prdele a doprdele a doprdele...

To je dialog přesně na úrovni pocitářskej sráčů...


Hovada voblbující se koncentracemi a ztotožnováím je třeba posílat do prdele kdykoliv a kdekoliv začnou srát svá svatá hovna pozitivismů...

Je to mašinerie. Když koukneš hloub na jakoukoliv stranu, vždy tam zvítězí stranický zájmy.
Moc dobře nechápu, jak to vůbec může fungovat, asi setrvačnost. Nějaká zbytková
tendence, ukázat, že "my jsme ti praví".
Jenže asi není jiná možnost, správy státu.
Ono to šlo vždy mimo mě, teprve na fóru dostávám lekce z politiky.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » pát 23. pro 2022 10:03:46

Alfons píše:Vy, co jste mlčky souhlasili s bombardováním Jugoslávie, Libie, přepadením Iráku... válka na Ukrajině je pokračováním, mnoho let se připravovala, jak prozradila Merkel.


Už si to zase upravuješ. Když Rusko obsadilo Krym a začalo bojovat ve východních oblastech Ukrajiny, tak by Ukrajina padla. Tak se dohodli aby se přestalo válčit a Ukrajina se začala připravovat na frontální útok Ruska, který také opravdu přišel. Rusko je v tom od začátku agresorem, dobyvatelem, okupantem. Rusko chtělo poslušnost Ukrajiny nebo bude - a je válka.
Putin to jasně říká. Ukrajina může existovat jako samostatný stát jen jako vazal Ruska. A to je cílem té speciální vojenské operace.
Ty jenž jsi lidem vysvětloval aby nevolili NSDAP (asi v minulém životě).
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3158
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » pát 23. pro 2022 11:34:16

armin píše:
Alfons píše:Vy, co jste mlčky souhlasili s bombardováním Jugoslávie, Libie, přepadením Iráku... válka na Ukrajině je pokračováním, mnoho let se připravovala, jak prozradila Merkel.


Už si to zase upravuješ. Když Rusko obsadilo Krym a začalo bojovat ve východních oblastech Ukrajiny, tak by Ukrajina padla. Tak se dohodli aby se přestalo válčit a Ukrajina se začala připravovat na frontální útok Ruska, který také opravdu přišel. Rusko je v tom od začátku agresorem, dobyvatelem, okupantem. Rusko chtělo poslušnost Ukrajiny nebo bude - a je válka.
Putin to jasně říká. Ukrajina může existovat jako samostatný stát jen jako vazal Ruska. A to je cílem té speciální vojenské operace.
Ty jenž jsi lidem vysvětloval aby nevolili NSDAP (asi v minulém životě).

A USA se chovají jinak? V Sýrii kradou syrskou ropu dodnes. Za našeho života kvůli zisku zavraždili značnou spoustu lidí.

Saúdové se chovají v Jemenu mnohem hůře než Rusko na Ukrajině (o USA v Iráku ani nemluvě). A jak jim úslužně lezete do prdele.

Rusko porušuje právo mnohem méně (možná protože není dost silné, nevím).

Stojíš na straně mnohem silnějšího agresora a moralistně tu ječíš, protože ti hrozí, že tě ten tvůj protektor nakonec neochrání a potká tě osud lidí v Sýrii, Libii, Iráku....?

Mě tvoje kňučení nedojímá, polib si s ním prdel.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » pát 23. pro 2022 11:55:28

Alfons píše:Mě tvoje kňučení nedojímá, polib si s ním prdel.


Já nekňučím. Ty furt kňučíš, strašíš a nechápeš, co se děje. Ty tvoje problémy se uvolněnou ženskou sexualitou ti provokují tvoji potlačenou sexualitu (nějaké sex mindráky) a podle toho velice zkresleně soudíš celkové dění.
Já stojím na straně civilizovaného světa, který jak si stěžuje ten tvůj Vladimír Vladimírovič o Putinovské Rusko nestál. Ani se nedivím - mohl bys teď vidět (kdybys nebyl slepý) jací jsou to namyšlení a nebezpeční idioti. Nebezpeční jak pro okolní svět tak i pro samotné Rusko, podobně jako byl Hitler a jeho banda.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3158
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » pát 23. pro 2022 12:09:54

Pedrito píše:Taky jsem nevolil, byl jsem u voleb jednou, a to na vojně, kde to bylo rozkazem a pod dohledem.


To já chodím volit pravidelně. Volím voly, volím krávy, jen nevolím klerikály.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3158
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » pát 23. pro 2022 13:02:39

armin píše:
Alfons píše:Mě tvoje kňučení nedojímá, polib si s ním prdel.


Já nekňučím. Ty furt kňučíš, strašíš a nechápeš, co se děje. Ty tvoje problémy se uvolněnou ženskou sexualitou ti provokují tvoji potlačenou sexualitu (nějaké sex mindráky) a podle toho velice zkresleně soudíš celkové dění.
Já stojím na straně civilizovaného světa, který jak si stěžuje ten tvůj Vladimír Vladimírovič o Putinovské Rusko nestál. Ani se nedivím - mohl bys teď vidět (kdybys nebyl slepý) jací jsou to namyšlení a nebezpeční idioti. Nebezpeční jak pro okolní svět tak i pro samotné Rusko, podobně jako byl Hitler a jeho banda.

Kolik nevinných lidí jste humanitárně zabili ty civilizovanej havloide? Kam se na vás hrabe Rusko.

To, že uznávám jen dvě pohlaví a jsem proti oslavování sexuálních úchylností (a v tomto je pro mne příkladem Rusko), neznamená, že mám problémy se sexualitou. Vy se snažíte uzákonit sexuální deviace, vy jste sexuální devianti, ne ten kdo na to upozorňuje.

Já mám stejné názory jako prof. Mearshammer, podobné jako Scott Ritter, Douglas Macgregor.. všechno američtí profesionální vojáci. Kdežto ty jsi zcela v područí Cheneyho, Busche, Pompea.. zkrátka us deep state, kam se fialový zmrd a jemu podobní jezdí školit jak kdysi Gottwald do Moskvy.

To vy se snažíte ovládnou, podrobit si svět, vy jste skuteční nepřátelé, že jsi nevědomý, oči zavírající a uši si zacpávající blbec, na tom nic nemění.

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod vostalpetr » pát 23. pro 2022 15:06:16

armin píše:
Pedrito píše:Taky jsem nevolil, byl jsem u voleb jednou, a to na vojně, kde to bylo rozkazem a pod dohledem.


To já chodím volit pravidelně. Volím voly, volím krávy, jen nevolím klerikály.



To je tím, že jsi agresivní člověk,

protože jen agresivní lidé mohou souhlasit organizovaným násilím,

a pak jak pitomci čumí, že nějakej jim nepřátelskej člověk spustí nějakou válku,

nejspíš to bude tím,

že jim podobní lidé také tak agresivní jako oni toho člověka také zvolili,

Putin byl zvolen také demokraticky jako každej jinej politik...

Není to tak, že Putin za něco může, je to tak že za to mohou voliči co chodí k volbám a souhlasí tak s agresivitou...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » pát 23. pro 2022 18:23:01

Alfons píše:
To, že uznávám jen dvě pohlaví a jsem proti oslavování sexuálních úchylností (a v tomto je pro mne příkladem Rusko), neznamená, že mám problémy se sexualitou. Vy se snažíte uzákonit sexuální deviace, vy jste sexuální devianti, ne ten kdo na to upozorňuje.


Afganistán se teď zbavuje těch sexuálních "deformací" a ženy a muži se vracejí zpět do těch nejspíš podle tebe správných kolejí.

Afghánistán na cestě do minulosti. Ženy cítí beznaděj, část pedagogů končí
Obrázek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3158
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » pát 23. pro 2022 18:35:58

vostalpetr píše:

To je tím, že jsi agresivní člověk,

protože jen agresivní lidé mohou souhlasit organizovaným násilím,


Ono totiž organizované násilí je mnohem úspěšnější než neorganizované násilí.
Poskytuje členům společenství (státu) větší bezpečí, jistotu pravidel vzájemných vztahů, klid na práci a odpočinek.

Tam kde zavládne anarchie - což se někdy stává, tam je to pro lidi podstatně horší. Tam končí pravidla a platí už jen právo silnějšího.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3158
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » pát 23. pro 2022 19:41:54

armin píše:
Alfons píše:
To, že uznávám jen dvě pohlaví a jsem proti oslavování sexuálních úchylností (a v tomto je pro mne příkladem Rusko), neznamená, že mám problémy se sexualitou. Vy se snažíte uzákonit sexuální deviace, vy jste sexuální devianti, ne ten kdo na to upozorňuje.


Afganistán se teď zbavuje těch sexuálních "deformací" a ženy a muži se vracejí zpět do těch nejspíš podle tebe správných kolejí.

Afghánistán na cestě do minulosti. Ženy cítí beznaděj, část pedagogů končí
Obrázek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz


Bývalý ministr obrany Donald Rumsfeld a vrchní velitel USA generál Tommy Franks schválně zdrželi vojenské síly a umožnili tak utéci Usam bin Ladinovi z pasti Tora Bora.

USA v Afghanistánu nechaly zbraně za miliardy dolarů, které padly do rukou Talibanu.

Proč?

Protože jde o pohádkové kšefty. Už prezident Eisenhower (podle Ra extrémně pozitivní entita) na konci svéḧo druhého období varoval před sílící mocí vojensko-průmyslového komplexu.

Žádní pasáci koz se skrze letecký kurz na Cesně nenaučí řídit Boeing aby s ním provedli mistrovský krkolomný manévr. Je absurdní, aby obelstili a v ten den nachytali na švestkách všech 15 tajných služeb USA. Žádný 47 podlažní železobetonový mrakodrap se nezřítí rychlostí volného pádu rovnou přímo do svých základů jenom a pouze v důsledku kancelářského požáru. Nota bene, když v něm sídlí účetnictví ministerstva obrany, které, jak v předvečer útoku ministr obrany oznámil, nemohlo dohledat 2300 miliard dolarů.

Vy potřebujete zabíjet lidi armine. Vyděláváte tak peníze. Musíte proto vyrábět nepřátele, války. Ty jsi toho součástí.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod vostalpetr » pát 23. pro 2022 20:10:15

armin píše:
vostalpetr píše:

To je tím, že jsi agresivní člověk,

protože jen agresivní lidé mohou souhlasit organizovaným násilím,


Ono totiž organizované násilí je mnohem úspěšnější než neorganizované násilí.
Poskytuje členům společenství (státu) větší bezpečí, jistotu pravidel vzájemných vztahů, klid na práci a odpočinek.

Tam kde zavládne anarchie - což se někdy stává, tam je to pro lidi podstatně horší. Tam končí pravidla a platí už jen právo silnějšího.


Ty blbe,

organizovaný násilí je právě to právo silnějšího,

co asi tak jinýho to ty pitomče může bejt, než právě toto ???

Chráníš se před něčím tím, že si to nablble dobrovolně zvolíš,

takovejhle jsi pitomej blbec

v domnění že jsi před tím chráněn...


Není prostě nad to, když si někdo sám sobě nasere na hlavu,

třeba tak že se před násilím chrání násilím,

takovýhle hovadiny fakt mohou napadat jenom pitomce s úženým vědomím takže svět se jim pak jeví nepřátelský a je vohrožující...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » pát 23. pro 2022 20:19:50

Alfons píše:
Vy potřebujete zabíjet lidi armine. Vyděláváte tak peníze. Musíte proto vyrábět nepřátele, války. Ty jsi toho součástí.


Zase zapomínáš na to, že Rusko útočí, zabíjí bombarduje na Ukrajině. Že by to bylo podle tebe pod tlakem vojenskoprůmyslového komplexu na rozhodování Putina?
Putinova rozsáhlá agrese a vyhrožování teď logicky způsobily navyšování vojenských rozpočtů, zbrojovky jedou na plné obrátky že nestíhají vyrábět.
Putin se zasloužil o návrat ke zbrojení a mezinárodnímu napětí.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3158
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » pát 23. pro 2022 20:33:29

vostalpetr píše:takže svět se jim pak jeví nepřátelský a je vohrožující...


Nevím jak tobě, ale mně se stávající svět jeví přátelský a relativně bezpečný.

Právě proto, že žijeme v demokratickém státě, chráněni v rámci možností před vojenskou agresí idiotů jako je Putin.
Máme tu klid na práci, odpočinek, zdravotní systém, důchodový systém a pravidla, podle kterých se může každý rozumný člověk zařídit. Hrubé násilí krádeže a podvody jsou na základě společenské dohody stíhané a trestné, což působí preventivně. V anarchii nebo je-li funkčnost státu oslabena naopak kriminální činnost má volnou ruku a strhává sebou k podobnému chování i slušné lidi.

Jak by podle tebe naše společnost v české kotlině vypadala, fungovala bez státního uspořádání?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3158
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 2 návštevníků