Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

naše první fórum... :-)

Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod Alfons » stř 01. bře 2023 12:50:10

Zajímavé video:
https://www.youtube.com/watch?v=zxVW0HN3sIo

O Aleši Svobodovi jsem dosud neslyšel. Ale co popisuje se příliš zřetelně podobá praktikám tajné policie minulého režimu.

Zajímavé, že ač je zřejmě na internetově aktivní, vyhledávače ho nějak nevyhledávají.

To bude asi to arminovo vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod salmo1cz » stř 01. bře 2023 19:06:49

Když jde o sousedovi slepice tak to se vyřeší po právu...tedy skoro většinou.Politika to už je jiné kafíčko.
Já jsem dal na radu bývalého velitele místního oddělení, dobrého známého.
Nikdy nejdi pracovat k policii, protože tebe bych musel vlastnoručně zastřelit.Tenhle typ poctivců to je přesně to co u policie nepotřebujeme.
Iluze je smrtícím jedem.
24 Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod armin » stř 01. bře 2023 21:48:12

salmo1cz píše:Když jde o sousedovi slepice tak to se vyřeší po právu...tedy skoro většinou.Politika to už je jiné kafíčko.
Já jsem dal na radu bývalého velitele místního oddělení, dobrého známého.
Nikdy nejdi pracovat k policii, protože tebe bych musel vlastnoručně zastřelit.Tenhle typ poctivců to je přesně to co u policie nepotřebujeme.
Iluze je smrtícím jedem.
24 Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.


No nemáš to lehký. Dokonce když si jen přečteš, že na Filipínách je drahá cibule, že ji tam proto někdy pašují letušky, tak to v tobě vyvolává zvracecí reflex.
Vidíš ty v tom co se děje také něco pozitivního? Třeba že sousedovi chcípla kráva?
:hra:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod Alfons » stř 01. bře 2023 21:58:55

salmo1cz píše:Když jde o sousedovi slepice tak to se vyřeší po právu...tedy skoro většinou.Politika to už je jiné kafíčko.
Já jsem dal na radu bývalého velitele místního oddělení, dobrého známého.
Nikdy nejdi pracovat k policii, protože tebe bych musel vlastnoručně zastřelit.Tenhle typ poctivců to je přesně to co u policie nepotřebujeme.
Iluze je smrtícím jedem.
24 Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.

Jo, to by odpovídalo, že Jana Lorencová vyšetřovala Krvavé oleje místo policie ona sama.

Kdyby se Večeř sám na policii kvůli svědomí neudal, nebyl by odsouzen vůbec nikdo.

Mi nějak přijde že není něco shnilého ve státě dánském. On je schnilej celej.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod armin » stř 01. bře 2023 22:07:07

Alfons píše:Mi nějak přijde že není něco shnilého ve státě dánském. On je schnilej celej.


A jak ti přijde stát ruskej?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod Alfons » stř 01. bře 2023 22:59:49

armin píše:
Alfons píše:Mi nějak přijde že není něco shnilého ve státě dánském. On je schnilej celej.


A jak ti přijde stát ruskej?

Nevím, mají to nějak jinak nastavené, nedovedu to porovnat.

Nicméně muž je tam muž a žena ženou a za vlast se bojuje. To my nemáme.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod armin » čtv 02. bře 2023 8:46:28

Alfons píše:
armin píše:
Alfons píše:Mi nějak přijde že není něco shnilého ve státě dánském. On je schnilej celej.


A jak ti přijde stát ruskej?

Nevím, mají to nějak jinak nastavené, nedovedu to porovnat.

Nicméně muž je tam muž a žena ženou a za vlast se bojuje. To my nemáme.


Trini také doporučuje vzdát se bez boje nepříteli aby se nemuselo bojovat, aby byl "mír". Hold ty české kořeny se nezapřou.
To Ukrajinci to jsou jiní kabrňáci.
Ti teď vedou (na rozdíl od Rusů) opravdovou velkou vlasteneckou válku proti silnějšímu uchvatiteli.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod salmo1cz » čtv 02. bře 2023 8:51:29

Alfons píše:
salmo1cz píše:Když jde o sousedovi slepice tak to se vyřeší po právu...tedy skoro většinou.Politika to už je jiné kafíčko.
Já jsem dal na radu bývalého velitele místního oddělení, dobrého známého.
Nikdy nejdi pracovat k policii, protože tebe bych musel vlastnoručně zastřelit.Tenhle typ poctivců to je přesně to co u policie nepotřebujeme.
Iluze je smrtícím jedem.
24 Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.

Jo, to by odpovídalo, že Jana Lorencová vyšetřovala Krvavé oleje místo policie ona sama.

Kdyby se Večeř sám na policii kvůli svědomí neudal, nebyl by odsouzen vůbec nikdo.

Mi nějak přijde že není něco shnilého ve státě dánském. On je schnilej celej.

Tady platí a to si zapamatujte.
Koho chleba jíš toho píseň zpívej.
To jsou lidové moudrosti všude a stále platné.Samozřejmě jde protihráče přehlížet nebo si myslet že je blbej to je ale první krok k vlastní prohře.
Jak jsem viděl tak zatím má ciferník celej, tak snad to dobře dopadne.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod salmo1cz » čtv 02. bře 2023 9:02:09

armin píše:
salmo1cz píše:Když jde o sousedovi slepice tak to se vyřeší po právu...tedy skoro většinou.Politika to už je jiné kafíčko.
Já jsem dal na radu bývalého velitele místního oddělení, dobrého známého.
Nikdy nejdi pracovat k policii, protože tebe bych musel vlastnoručně zastřelit.Tenhle typ poctivců to je přesně to co u policie nepotřebujeme.
Iluze je smrtícím jedem.
24 Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.


No nemáš to lehký. Dokonce když si jen přečteš, že na Filipínách je drahá cibule, že ji tam proto někdy pašují letušky, tak to v tobě vyvolává zvracecí reflex.
Vidíš ty v tom co se děje také něco pozitivního? Třeba že sousedovi chcípla kráva?
:hra:

Právě že já to lehké mám, ale některé záležitosti jsou kuriózní až srandovní.Představa letušky 90-60-90 jak pašuje pytel cibule, to prostě nevymysliš.
Také je dobře vědět co se na Filipínách přihodilo a proč se neurodilo, to už bych byl asi hodně náročný . :hahaha:
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod Alfons » čtv 02. bře 2023 9:13:47

salmo1cz píše:
Alfons píše:
salmo1cz píše:Když jde o sousedovi slepice tak to se vyřeší po právu...tedy skoro většinou.Politika to už je jiné kafíčko.
Já jsem dal na radu bývalého velitele místního oddělení, dobrého známého.
Nikdy nejdi pracovat k policii, protože tebe bych musel vlastnoručně zastřelit.Tenhle typ poctivců to je přesně to co u policie nepotřebujeme.
Iluze je smrtícím jedem.
24 Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.

Jo, to by odpovídalo, že Jana Lorencová vyšetřovala Krvavé oleje místo policie ona sama.

Kdyby se Večeř sám na policii kvůli svědomí neudal, nebyl by odsouzen vůbec nikdo.

Mi nějak přijde že není něco shnilého ve státě dánském. On je schnilej celej.

Tady platí a to si zapamatujte.
Koho chleba jíš toho píseň zpívej.
To jsou lidové moudrosti všude a stále platné.Samozřejmě jde protihráče přehlížet nebo si myslet že je blbej to je ale první krok k vlastní prohře.
Jak jsem viděl tak zatím má ciferník celej, tak snad to dobře dopadne.

Lid prostý vidí pekaře.

Ve skutečnosti má ten pekař na výrobě chleba jen nepatrný, byť viditelný podíl.

A nikomu na zemi nedávejte jméno Otec; jediný je váš Otec, ten nebeský.

:old:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod Trini » čtv 02. bře 2023 9:42:24

armin píše:To Ukrajinci to jsou jiní kabrňáci.


Kdyby jejich vláda nerozhodla, že musí bojovat - a to do posledního muže, tak by nebojovali. I když dostávají vysoké platy financované Západem, dezertují. Kde je ten milion mobilizovaných, který měl být podle Zelenského už dávno na frontě?

Vypadá to, že Tchaiwanci něco takového nechtějí, a tak přestávají volit proamerickou vládu. Nechtějí válku mezi USA a Čínou na svém území. Nechtějí dopadnout jako Ukrajinci. Držím jim palce, protože USA chce za každou cenu tu válku vyvolat.

Oslavovat Ukrajince, které jejich vláda posílá na smrt, aby se udržela u koryta. A pěkně se u něho střídají, aby se nažrali všichni.

Putinovi by bývalo stačilo, kdyby dali těm separatistickým republikám autonomii a přestali je tam vraždit. I Krym by jim zůstal, kdyby tvrdě nešli proti ukrajinským Rusům. Takové svinstvo proti menšině se nevyplácí. Vždyt pro to samé odtrhly USA s NATEM Kosovo od Srbska, že? Zabíjeli a ničili...
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod Trini » čtv 02. bře 2023 9:45:48

armin píše:Ti teď vedou (na rozdíl od Rusů) opravdovou velkou vlasteneckou válku proti silnějšímu uchvatiteli.


Ty pořád těm pohádkám věříš? :nevim:

Že bys byl tak naivní jako Pavel, který věřil na bratrskou pomoc SSSR?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod salmo1cz » čtv 02. bře 2023 16:25:04

https://www.infovojna.bz/article/video- ... hru-nohama

VIDEO: Muž z Mělníka chtěl podat trestní oznámení na českého ministra vnitra a když se vrátil domů, přijela policie, obrátila mu byt vzhůru nohama, přišlo na něj prý anonymní udání kvůli extrémismu! Za další půl hodiny přijel OSPOD na anonymní udání kvůli zanedbávání dětí! A aby toho nebylo málo, banka mu zablokovala účet! To všechno kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na Víta Rakušana za jeho účast na víkendových demonstracích ukrajinských extrémistů z řad Pravého sektoru a Batalionu Azov! O případ se již začala zajímat ruská televize!
Jak se zdá, vnitro zahájilo závadového pana Aleše. A to všechno kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na ministra, který chodí na demonstrace ukrajinských extrémistů a on sám dokonce jako extrémista vyvěšuje na budově vnitra plachty s podobiznou Vladimira Putina v pytli na mrtvoly. V Plzni si už dokonce Ukrajinci pořádají diskotéky s názvem Bandera Party, ze kterých jde výtěžek na vojenskou pomoc Ukrajině a teprve po obrovském křiku se věcí začala zabývat policie, protože Stěpan Bandera je dosud považovaný za válečného zločince a kolaboranta s nacisty podle českých zákonů, podobně jako nacisté III. Říše.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Kdo je Aleš Svoboda? Znáte ho?

Příspěvekod salmo1cz » čtv 02. bře 2023 16:36:58

Jo jo svět je jedno velké Divadlo. :hahaha:
A všichni se pořád něčemu diví.

„Milý pane Durmane,“ píše Cimrman, „máte pravdu, divadlo je zde především proto, aby se v něm člověk divil. Posílám Vám dalším 5 her.“
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30


Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník