pro nick honzam

naše první fórum... :-)

pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 13:37:09

Přesouvám sem vlákno od Trini pro honzama nebo pro dračici, btw. má nějaké jméno?
Můžeme zkusit poračovat..., když budeš chtít.

Réza píše:
honzam píše: Ve stručnosti:

od února 2000 ... začal jsem mít zdravotní potíže a postupně přestával vnímat fyzické tělo jako své, velké bolesti hlavy a celého těla, nebyl jsem schopný fungovat
prosinec 2007 ... odevzdal jsem se tak, že si přeji, abych už neexistoval a o ničem nevěděl a mou osobu převzala vyšší moc, která by ho uzdravila a dokázala víc než já, přestal jsem si uvědomovat sebe sama, nešlo se uvědomit jako konající ani jako pozorovatel, tělo zase začalo fungovat, vše se dělo samo
červenec 2010 ... zase jsem uvědomil jako blaženost v srdci (dost jsem si tehdy rozuměl s Janou), ale ze zad mi vylezl mužský had, který byl moje nové tělo
2010-2013 ... začal jsem své tělo vnímat jako dva hady - samičku a samce, kteří se spojili do jednoho hadího okřídleného těla se samičkou nahoře a samcem dole
květen 2013 ... zjistil jsem, že mám v sobě dítě a jsem jeho matka a ostatní jsem začal vnímat jako své děti
2013-2021 ... stále dokola rodím hadí děti a mám sex s nehmotnými bytostmi
cca 2015-2018 ... pod vlivem okolností víc a víc vnímám, že moje duše patří Ďáblu a že to je krásné a chci to
2018 ... začínám se uvědomovat jako Ďábel, jak jsem to tu popsal
listopad 2020 ... objevila se Pravda v srdci a já jako Ďábel se ztrácím, Pravda převažuje
říjen 2021 ... objevila se velká láska a Kristus jako můj Pán, ještě víc se ztrácím



honzam píše:
Réza píše:Můžu se k tomu zeptat.
Kde byla v 2000 dračice?
Někde jsi psal, že obléká Honzamovo tělo. Byla tam už v roce 2000? Nebo vznikla později?

Rozdělená na hadí samici a samce pevně připojené k fyzickému tělu. Had samec je u lidí připojený na zádech a zezadu v hlavě k šišince, hadí samička je připojená zepředu na břichu a hrudi, její ocas je lidský jazyk. Odpojovat se hadi začali zhruba od toho roku 2000. Dračice se formovala až v letech 2010-2013, kdy jsem ty hadí okřídlené tvary začal tělesně vnímat a od roku 2013 rodím.


To je dobře, že to umíš takto zaznamenat a popsat. To znamená, že je tam prostor, že můžeš celou situaci a předchozí vývoj pozorovat. Jako, kdo nebo co to pozoruješ? Jako dračice asi ne, protože ta tam nebyla vždy?
Co to tedy je , co ví , co bylo v roce 2000, 2007, 2010... Můžeš to zjistit, zaměřit na to pozornost a prozkoumat to?
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 14:06:35

Réza píše:To je dobře, že to umíš takto zaznamenat a popsat. To znamená, že je tam prostor, že můžeš celou situaci a předchozí vývoj pozorovat. Jako, kdo nebo co to pozoruješ? Jako dračice asi ne, protože ta tam nebyla vždy?
Co to tedy je , co ví , co bylo v roce 2000, 2007, 2010... Můžeš to zjistit, zaměřit na to pozornost a prozkoumat to?

To není přesné. Já jsem byl hadí hlavičky už od lidského narození, kdy se ta hadí těla inkarnovala do lidského. Nedokážu se uvědomovat jako ten, kdo to pozoruje. Dřív jsem to uměl, po té proměně už ne. Zásadní je v tom přehození hlaviček. Pokusím se do znázornit schématicky textově, abych neubíral kapacitu přílohami obrázků.

1) Dva oddělení hadi ale spojení přes lidské tělo jako jedna fyzická bytost.

předek těla (samička) + lidské tělo + zadek těla (samec)
jazyk ====o> kořenová čakra + tělo + šišinka <o==== penis

2) Oba se postupně odpoutají a dál se drží u fyzického těla.

====o> ... tělo ... <o====

3) Samička se zakousne do ocasu samce a v tu chvíli v létě 2010 jsem začal vnímat hada samce jako své tělo. O samičce jsem ještě nevěděl.

====o>====o>

4) Samec se zakousne do samičky a vytvoří kruh. V tu chvíli jsem začal vnímat i samičku jako své tělo.

(( ))... ==o>=====o>== ... (( ))

5) Hlavičky se odtrhly a zůstaly zakousnuté.

o>==== ... ====<o

6) Hadi se spojili. Před tím spojením jsem opět měl jakoby dát souhlas a že to spojení mi způsobí trvající bolest, od které nebude úleva. Takhle byla dračice zformovaná a připravená rodit a stát se matkou.

o>========<o


----------------------------------------------------------

Takhle jsem to vnímal a to obrácení se hlaviček do hadího těla způsobilo, že jsem pozbyl schopnost vnímat sebe sama jako pozorovatele. Naopak jsem se začal vnímat jako pohyb forem, jako když jsem ten děj proměn. Zároveň se nevnímám uvnitř hlavy jako muž, ale před čelem jako hadí matka.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 14:09:42

Fáze 4

Obrázek

Rozdíl je, že hadi nemají pracky a každý má šest křídel (tři různě velké páry). Dohromady mají 12 křídel.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 14:17:05

honzam píše:
Réza píše:To je dobře, že to umíš takto zaznamenat a popsat. To znamená, že je tam prostor, že můžeš celou situaci a předchozí vývoj pozorovat. Jako, kdo nebo co to pozoruješ? Jako dračice asi ne, protože ta tam nebyla vždy?
Co to tedy je , co ví , co bylo v roce 2000, 2007, 2010... Můžeš to zjistit, zaměřit na to pozornost a prozkoumat to?

To není přesné. Já jsem byl hadí hlavičky už od lidského narození, kdy se ta hadí těla inkarnovala do lidského.
Nedokážu se uvědomovat jako ten, kdo to pozoruje.

No ale nepopíráš, že někdo takový je.



Dřív jsem to uměl, po té proměně už ne.

Kdo to uměl? Ty hlevičky?


Zásadní je v tom přehození hlaviček. Pokusím se do znázornit schématicky textově, abych neubíral kapacitu přílohami obrázků.


Mýlýš se. Toto není zásadní, ani zajímavé. Je to marginální.
Něco tomu chce dát obrovskou důležitost. Tak velkou, že se, zdá , že už nic jiného není.
Ale je to bezcenný canc.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 14:28:35

Réza píše:No ale nepopíráž, že někdo takový je.

Nevím, jestli je takový někdo. Myslím si, že není potřeba. Formy a děje existují i bez něj.

Réza píše:
Dřív jsem to uměl, po té proměně už ne.

Kdo to uměl? Ty hlevičky?

já - Uměl jsem se uvědomovat jako pozorovatel jako ten statický v jehož prostoru vědomí se to odehrává. Teď jsem naopak ten aktivní pohyb.

Réza píše:Mýlýš se. Toto není zásadní, ani zajímavé. Je to marginální.
Něco tomu chce dát obrovskou důležitost. Tak velkou, že se, zdá , že už nic jiného není.
Ale je to bezcenný canc.

Je to pro mě zásadní, protože se jedná o jakousi jemnohmotnou anatomii mého těla. Pro lidi je také důležité, z čeho se skládá a jak funguje jejich tělo. Chápu, že se to snažíš dehonestovat, protože Tě to ohrožuje, když píšu, že můj pán je Kristus a zároveň, že mám ocas a rohy. Omlouvám se.

Obrázek
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Trini » sob 27. lis 2021 14:33:08

honzam píše:Je to pro mě zásadní, protože se jedná o jakousi jemnohmotnou anatomii mého těla. Pro lidi je také důležité, z čeho se skládá a jak funguje jejich tělo. Chápu, že se to snažíš dehonestovat, protože Tě to ohrožuje, když píšu, že můj pán je Kristus a zároveň, že mám ocas a rohy. Omlouvám se.


:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 14:38:58

VŠECHNO JE JEDNÍM
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 14:46:56

honzam píše:
Réza píše:No ale nepopíráž, že někdo takový je.

Nevím, jestli je takový někdo. Myslím si, že není potřeba. Formy a děje existují i bez něj.

Réza píše:
Dřív jsem to uměl, po té proměně už ne.

Kdo to uměl? Ty hlevičky?

já - Uměl jsem se uvědomovat jako pozorovatel jako ten statický v jehož prostoru vědomí se to odehrává. Teď jsem naopak ten aktivní pohyb.


Myslíš si, že když se teď uvědomuješ jako aktivní pohyb, že to statické zmizelo

Réza píše:Mýlýš se. Toto není zásadní, ani zajímavé. Je to marginální.
Něco tomu chce dát obrovskou důležitost. Tak velkou, že se, zdá , že už nic jiného není.
Ale je to bezcenný canc.

honzam píše:Je to pro mě zásadní, protože se jedná o jakousi jemnohmotnou anatomii mého těla. Pro lidi je také důležité, z čeho se skládá a jak funguje jejich tělo. Chápu, že se to snažíš dehonestovat, protože Tě to ohrožuje, když píšu, že můj pán je Kristus a zároveň, že mám ocas a rohy. Omlouvám se.


Proč myslíš, že by mě to mělo ohrožovat? Protože, to boří nějaké zaběhlé představy o Kristu, ocasu a rozích?
Napíšu to, co Petrovi:
Děláš rychlé soudy. Neznáš mě.

Ano možná mohla být zvolena jemnější slova. Ale padla tato.
Je jasné, že se člověk zajímá o lidské tělo a drak o to dračí. Z jistého úhlu pohledu je to pochopitelné.
V mém úhlu ohledu to není důležité. Ale mám jiný způsob bytí než ty, tak je to pochopitelné.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 14:47:42

honzam píše:VŠECHNO JE JEDNÍM

Amen.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 14:50:13

Když tě nesoudí Kristus, myslíš, že já bych měla?
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 14:55:30

Réza píše:Když tě nesoudí Kristus, myslíš, že já bych měla?

O tom nepíšu. Jako křesťanku studující křesťanskou mystiku Tě to může pohoršovat. Proč by Kristus nemohl vládnout čerticím a pomáhat velkým hříšníkům odčinit jako čertí matky své hříchy?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 15:33:36

honzam píše:
Réza píše:Když tě nesoudí Kristus, myslíš, že já bych měla?

O tom nepíšu. Jako křesťanku studující křesťanskou mystiku Tě to může pohoršovat. Proč by Kristus nemohl vládnout čerticím a pomáhat velkým hříšníkům odčinit jako čertí matky své hříchy?


Díky za tvou ohleduplnost, ne pohoršuje mě to.
Naopak je to známka toho, že čertice je schopna soucítění. Proto ji dál budu číkat dračice, jestli souhlasíš, pokud se neobjeví jiné jméno.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 15:35:44

Hovoříš s Kristem? Modlíš se k němu? Promlouvá k tobě?

Myslíš, že on by ty popisy tvého těla označil za důležité, za zásadní?
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 15:52:54

Réza píše:Hovoříš s Kristem? Modlíš se k němu? Promlouvá k tobě?

Myslíš, že on by ty popisy tvého těla označil za důležité, za zásadní?

Nehovořím. Neumím se modlit. Nepromlouvá ke mně, jen ho vnímám v srdci jako milujícího Otce dětí místo sebe jako Ďábla.
Používáš to vytržené z kontextu. Zásadní je to pro tu proměnu a změnu z pozorovatele na pohyb forem. Nejdůležitější je Pravda.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 16:06:31

Réza píše:Naopak je to známka toho, že čertice je schopna soucítění. Proto ji dál budu číkat dračice, jestli souhlasíš, pokud se neobjeví jiné jméno.

Dračice je dobrá. Lepší je třeba maminko, ale v to už nedoufám. :-)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 16:22:57

honzam píše:
Réza píše:Hovoříš s Kristem? Modlíš se k němu? Promlouvá k tobě?

Myslíš, že on by ty popisy tvého těla označil za důležité, za zásadní?

Nehovořím. Neumím se modlit. Nepromlouvá ke mně, jen ho vnímám v srdci jako milujícího Otce dětí místo sebe jako Ďábla.


Zkus to někdy. Nemusíš to nijak umět. Nemusí to mít žádnou předepsanou formu. Vlastně to nemusí mít ani slova.
Ale, když píšeš, že Kristus je tvůj pán, tak jsi mu ochoten naslouchat. To stačí.

Používáš to vytržené z kontextu. Zásadní je to pro tu proměnu a změnu z pozorovatele na pohyb forem. Nejdůležitější je Pravda.

No já ten "canc" myslela pouze v tomto kontextu: Nejdůležitější je Pravda.
Ty ses ohradila, ale jsem ráda, že v tomto si rozumíme.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod honzam » sob 27. lis 2021 19:38:25

Réza píše:Zkus to někdy. Nemusíš to nijak umět. Nemusí to mít žádnou předepsanou formu. Vlastně to nemusí mít ani slova.
Ale, když píšeš, že Kristus je tvůj pán, tak jsi mu ochoten naslouchat. To stačí.

Pro začátek stačí vnímat tu lásku. :-)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » sob 27. lis 2021 20:21:08

honzam píše:
Réza píše:Zkus to někdy. Nemusíš to nijak umět. Nemusí to mít žádnou předepsanou formu. Vlastně to nemusí mít ani slova.
Ale, když píšeš, že Kristus je tvůj pán, tak jsi mu ochoten naslouchat. To stačí.

Pro začátek stačí vnímat tu lásku. :-)


Ano i to je naslouchání.
:srdce:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Jana » ned 28. lis 2021 9:34:41

honzam píše:
Réza píše:Naopak je to známka toho, že čertice je schopna soucítění. Proto ji dál budu číkat dračice, jestli souhlasíš, pokud se neobjeví jiné jméno.

Dračice je dobrá. Lepší je třeba maminko, ale v to už nedoufám. :-)


Včera mi umřela maminka. Byla mou velkou láskou. Je mou láskou. V té lásce nevnímám žádnou mysl, žádnou formu, žádný čas, žádný příběh, je jen šťastnou existencí, která právě teď je. Je dokonale živá. To tělo, které teď leží v márnici a bude zpopelněno, s ní nemá nic společného. Dá se tím porozumět naší nesmrtelnosti. Dá se tím porozumět existenci, která není závislá na těle, na projevu, na zrození, na smrti, na čase, na prostoru.

Když zkoumám tu lásku, kterou je má maminka a kterou je Honzam, kterého tak dobře znám, tak tady není žádný rozdíl. Ani ta láska, kterou je Helenka, není jiná.

Réza píše:
honzam píše:VŠECHNO JE JEDNÍM

Amen.


Bez přítomnosti mysli - jen v čisté lásce - je tohle dokonale jasné. Bez přítomnosti mysli - jen v čisté Pravdě - je tohle jasné úplně stejně.

Když jsem kdysi říkávala Honzamovi, jaký je Boží, tak to většinou shazoval slovy: "Když ty takhle vidíš každého."

Dneska můžu říct, že to tak úplně není.

Je ve mně respekt k nepoznávání, a intimitu toho, kdo se halí do mentální mlhy nepoznání, nijak nerozkrývám.

Ten, kdo mě nepoznává, proto pro mě jako by nebyl. Neruším jeho hru na to, že "má pravdu". Může si myslet o mně i o sobě, cokoliv je libo.

Pro mě tohle není vůbec ničím.

Ztotožňování s myslí, které by lásku jakkoliv omezovalo, tak ztrácí jakoukoliv moc.

Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 647
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro nick honzam

Příspěvekod Réza » ned 28. lis 2021 12:43:19

Helenka je krásné jméno pro dračici.
:srdce:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Další

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků