pro miroslava

naše první fórum... :-)

pro miroslava

Příspěvekod vostal petr » úte 28. kvě 2019 6:21:21

Protože není ztělesněním dobra a nezištné pomoci bližním, stejně jako byl Ježíš.
Bohužel.
Ale není v tom sám.
Jana se o to také už léta snaží...
Zase jiným způsobem.


Já nemám s Ježíším naprosto nic společnýho,

von a křestanství je pro mě stejně jako pro Nietzeho ta nejdekadetnější záležitost tamasický mysli (trpící mysli)

jinak řečeno je to hromada hnoje a zvratků,

kterejma se může voblbovat pouze a jen tamasická mysl....


A dobroserství je ta nejdekadentnější záležitost, jíž se může člověk voblbnout, bohapustá lež a podvod,

kdy na sebe člověk (trpící ego) navěsí jen a pouze své "představy dobra" jenž nemají naprosto nic společného s realitou a skutečností,

jak to po staletí předváděj křestani,

a roky idiotská blbka Jana, vyfetováná píča svejma představama lásky, dobra a boha...


Cesto do pekla je dlážděná dobrými úmysly,

to je základ toho, co tady roky říkám,

pravý vopak sraček vod Ježíše, Jany či převlečenýho katolickýho pablba za budhistickýho mnicha Sarany...
vostal petr
 

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » čtv 29. říj 2020 18:24:15

No třeba katolík Mistr Eckhart.
Sice by ho nejspíš upálili, kdyby včas nezemřel, ale to je tím, že se v té době spojila světská moc s církevní, což s křesťanstvím už nemá duchovně nic společného.
Zneužít pro osobní mocichtivost se dá cokoliv tj.pro to být tím, kdo má pravdu pravdu a ještě lépe moc.
Křesťanství, Hinduismus, buddhismus, islám, ateismus, anarchismus, nadřazenost rasy ...

A to je to Vědomí v pohybu. Na tom v podstatě není nic špatně ani dobře.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » pon 02. lis 2020 12:39:56

vostal petr píše:
Protože není ztělesněním dobra a nezištné pomoci bližním, stejně jako byl Ježíš.

Myslím si, že ztělesnění dobra neexistuje. Takový ideál, ke kterému se dá směřovat, je ztělesnění zla. Není snadné vzdát se prožitků štěstí, lásky i dobra a naplnit svou tělesnou formu prožitkem zla. Již nějakou dobu takovou existenci zla zkoumám a musím uznat, že je to velmi uvolňující zkušenost. Cítit zlo v každém kousku mého okřídleného hadího těla a zároveň se vnímat jako zkažená prostitutka kombinovaná s panovačnou princeznou je pro mne relaxací.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » pon 02. lis 2020 20:00:37

honzam píše: Cítit zlo v každém kousku mého okřídleného hadího těla a zároveň se vnímat jako zkažená prostitutka kombinovaná s panovačnou princeznou je pro mne relaxací.


Tohle většina žen nechápe a není schopná si to připustit, není schopná si to své ženství takto od základu - do dna uvolnit.
Snad jen chvilku, v okamžiku orgasmu...
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » pon 02. lis 2020 22:46:35

armin píše:
honzam píše: Cítit zlo v každém kousku mého okřídleného hadího těla a zároveň se vnímat jako zkažená prostitutka kombinovaná s panovačnou princeznou je pro mne relaxací.


Tohle většina žen nechápe a není schopná si to připustit, není schopná si to své ženství takto od základu - do dna uvolnit.
Snad jen chvilku, v okamžiku orgasmu...

... se dotknou Absolutna. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 03. lis 2020 18:14:56

Re: Reakce k Poradně ( od Petra Vostála)

Příspěvekod armin » pon 02. lis 2020 20:29:50
Myslím, že když je tu díky provozovateli fóra k dispozici Vostálovo http://www.vp.inspiruj.cz/ tak opravdu není co řešit. Tam se mohou všichni účastnit, které zajímají projevy Petra Vostála a reakce na ně. V podstatě všichni takoví teď už o tom vědí a už tam jsou, včetně mne.

Inspiruj není jen o Vostálovi a jeho "nekompromisních" názorech fedrovaných vulgárními "šrapnely".
Tak mi přijde, že ta přihrádka http://www.vp.inspiruj.cz/ je pro daný účel extrémního "svobodného" vyjadřování (nejen Vostála) optimální. Netřeba snižovat úroveň inspiruj kvůli "svobodě vyjadřování" Petra Vostála na úroveň čtvrté kategorie. Pro tuto kategorii je vyhrazeno fórum http://www.vp.inspiruj.cz/

Mně to přijde od Petra - provozovatele inspiruj moudré a kdybych já provozoval duchovní fórum, jednal bych stejně. Ne kvůli Vostálovi - že mi na jeho projevech něco vadí, ale kvůli těm všem ostatním, pro které je fórum určeno a provozováno.



Ty zas blábolíš pěkný hovadiny,

celá Jana,

tý taky vulgarity nevaděj, ji to vadí kvůli těm chudám druhejm,

vodvolávat se na druhý to ti jde stejně dobře jako jí,




jenže ty blbečku,

já nemám sklerozu takže si pamatuju jak jste vyváděli vy idioti na JZ kvůli Hydeparku,

takže si laskavě ty svoje bláboly strč do prdele,

páč tady to dopadne stejně,

ani tady to vy sráči a nasrávači nenecháte na pokoji prože jste kundy a budete prudit a prudit a prudit...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4827
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 03. lis 2020 18:17:13

Co jsi to zase Petře provedl za pitomost že příspěvky čekaj na nějaký schválení ???

Čau Petr
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4827
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » stř 04. lis 2020 0:11:54

Koukám na to jako spadlá z jahody... :shock:

A teď nevím - je to hodně vulgární, nebo je to málo vulgární, nebo snad to vulgární vůbec není?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » stř 04. lis 2020 0:14:25

No co, na poradně má nyní Mirek staronového parťáka, s ním si bude jistě dobře rozumět... :lol:


Vlastní mystická zkušenost je ta nejlepší zkušenost

Příspěvekod intago » úte 03. lis 2020 9:02:12

jana mi napsala, tak jsem po téměř dvou letech sem nahlédl. Duchovních debat na webu velmi ubylo... Bohužel doba je antiduchovní... :(
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » stř 04. lis 2020 10:05:22

Alaja píše:Koukám na to jako spadlá z jahody... :shock:

A teď nevím - je to hodně vulgární, nebo je to málo vulgární, nebo snad to vulgární vůbec není?

Bez přihlášení se ten příspěvek vostalpetr vůbec nezobrazuje. P***most je expresivní synonymum pro nesmysl.

https://cs.wiktionary.org/wiki/pitomost
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » stř 04. lis 2020 11:45:01

ani tady to vy sráči a nasrávači nenecháte na pokoji prože jste kundy a budete prudit a prudit a prudit...


To, že tě prudí, kdo co píše, případně dělá - třeba že jde k volbám, je čistě tvůj problém. Ty prudy vznikají v tvé hlavě
Nejspíš ti nedělají dobře názory druhých, které se neshodují s těmi tvými. Tak seš z toho nasr.... a opruzenej.

Divím se, že při své inteligenci jsi si tohle ještě neuvědomil.

Proto mi také ty tvoje vulgarity a projekce na mne a na druhé nijak nevadí (což ty to ze stejného důvodu nedokážeš pochopit), protože ve mně nevzbuzují žádné negativní emoce, spíše jsou svým způsobem pro mne vtipné a zábavné.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » stř 04. lis 2020 12:59:12

armin píše:
ani tady to vy sráči a nasrávači nenecháte na pokoji prože jste kundy a budete prudit a prudit a prudit...


To, že tě prudí, kdo co píše, případně dělá - třeba že jde k volbám, je čistě tvůj problém. Ty prudy vznikají v tvé hlavě
Nejspíš ti nedělají dobře názory druhých, které se neshodují s těmi tvými. Tak seš z toho nasr.... a opruzenej.

Divím se, že při své inteligenci jsi si tohle ještě neuvědomil.

Proto mi také ty tvoje vulgarity a projekce na mne a na druhé nijak nevadí (což ty to ze stejného důvodu nedokážeš pochopit), protože ve mně nevzbuzují žádné negativní emoce, spíše jsou svým způsobem pro mne vtipné a zábavné.

Už jsi s tím bezdůvodným opakováním, jak Ti vostalpetr nevadí, nějaký zacyklený. Já Ti to třeba nevěřím, když to tak urputně v posledních dnech stále dokola píšeš. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » stř 04. lis 2020 13:00:38

Je přece přirozené, že si někteří lidé nesednou povahou.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » stř 04. lis 2020 14:00:52

honzam píše:Už jsi s tím bezdůvodným opakováním, jak Ti vostalpetr nevadí, nějaký zacyklený. Já Ti to třeba nevěřím, když to tak urputně v posledních dnech stále dokola píšeš. :D

Věř si čemu chceš. To je tvoje svoboda.

Já to furt opakuju, protože mi Vostál furt tvrdí, že mi to vadí. On si s tím vždycky začne, tak mu to opakuju, případně vysvětluju, že se mýlí.

Tohle je totiž krásný příklad - když mi pořád tvrdí, že mi něco vadí a já vím, že mi to nevadí.
Takže tím mi dokazuje že je úplně vedle a nejen v tom jednom.

Zkrátka Mistr světa amoleta :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » stř 04. lis 2020 14:03:06

honzam píše:Je přece přirozené, že si někteří lidé nesednou povahou.


Možná já nesednu Vostálovi, ale on mně ano. Vždy si se zájmem přečtu, co zase vyplodil.
:D
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » stř 04. lis 2020 16:46:02

armin píše:
honzam píše:Už jsi s tím bezdůvodným opakováním, jak Ti vostalpetr nevadí, nějaký zacyklený. Já Ti to třeba nevěřím, když to tak urputně v posledních dnech stále dokola píšeš. :D

Věř si čemu chceš. To je tvoje svoboda.

Já to furt opakuju, protože mi Vostál furt tvrdí, že mi to vadí. On si s tím vždycky začne, tak mu to opakuju, případně vysvětluju, že se mýlí.

Reagoval jsi na toto a tady se nic o tom, že Ti to vadí, nepíše:
armin píše:
ani tady to vy sráči a nasrávači nenecháte na pokoji prože jste kundy a budete prudit a prudit a prudit...
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » stř 04. lis 2020 18:36:52

Ocitoval jsem jenom část.
Topící se stébla chytá, jak se říká.

Zkrátka ten tvůj Mistr Vostál je asi pro tebe opravdu to nejlepší.
Pochopitelně ti tedy vadí, když jVostálovu fekálně zabarvenou "božskost" někdo znevažuje.
To chápu a soucítím s tebou.
Trini má nejspíš podobný problém, závislost a potřebu ve vztahu k Vostálovi jako ty.

Já naštěstí ne.
:lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » stř 04. lis 2020 19:02:34

armin píše:Ocitoval jsem jenom část.

Kde pořád tvrdí, že Ti něco vadí? Píšeš o tom jen Ty sám, tak Ti asi opravdu vadí, že vedle něho vypadáš jako ta Tvoje amoleta.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » čtv 05. lis 2020 15:51:36

honzam píše:
armin píše:Ocitoval jsem jenom část.

Kde pořád tvrdí, že Ti něco vadí? Píšeš o tom jen Ty sám, tak Ti asi opravdu vadí, že vedle něho vypadáš jako ta Tvoje amoleta.


Naposledy tady na tom vlákně, tak jsem na to reagoval takže to cituji celé:
Re: Reakce k Poradně ( od Petra Vostála)

Příspěvekod armin » pon 02. lis 2020 20:29:50
Myslím, že když je tu díky provozovateli fóra k dispozici Vostálovo http://www.vp.inspiruj.cz/ tak opravdu není co řešit. Tam se mohou všichni účastnit, které zajímají projevy Petra Vostála a reakce na ně. V podstatě všichni takoví teď už o tom vědí a už tam jsou, včetně mne.

Inspiruj není jen o Vostálovi a jeho "nekompromisních" názorech fedrovaných vulgárními "šrapnely".
Tak mi přijde, že ta přihrádka http://www.vp.inspiruj.cz/ je pro daný účel extrémního "svobodného" vyjadřování (nejen Vostála) optimální. Netřeba snižovat úroveň inspiruj kvůli "svobodě vyjadřování" Petra Vostála na úroveň čtvrté kategorie. Pro tuto kategorii je vyhrazeno fórum http://www.vp.inspiruj.cz/

Mně to přijde od Petra - provozovatele inspiruj moudré a kdybych já provozoval duchovní fórum, jednal bych stejně. Ne kvůli Vostálovi - že mi na jeho projevech něco vadí, ale kvůli těm všem ostatním, pro které je fórum určeno a provozováno.



Ty zas blábolíš pěkný hovadiny,

celá Jana,

tý taky vulgarity nevaděj, ji to vadí kvůli těm chudám druhejm,

vodvolávat se na druhý to ti jde stejně dobře jako jí,




jenže ty blbečku,

já nemám sklerozu takže si pamatuju jak jste vyváděli vy idioti na JZ kvůli Hydeparku,

takže si laskavě ty svoje bláboly strč do prdele,

páč tady to dopadne stejně,

ani tady to vy sráči a nasrávači nenecháte na pokoji prože jste kundy a budete prudit a prudit a prudit...


Ty toho Vostála asi nečteš dost pozorně...
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » čtv 05. lis 2020 16:38:37

Takže to vidím tak....na Inspiruj je Vostál navždy zablokovaný, na tomhle vp.inspiruj musí Vostál čekat na schválení svého příspěvku (jenž je pro nepřihlášené neviditelný), takže vulgárně může (občas) psát jen na poradnězdarma....než ho zase na nějakou dobu zabanují....

Prostě na inspiruj Vostál jaksi skončil...

poradna:

Re: Inspirativní myšlenky o Inspiruj

Příspěvekod vostal petr » čtv 05. lis 2020 8:38:44

Domnívala jsem se, že je to forum vytvořené pro Petra Vostála, aby si tady mohl dělat, co chce.
Možná se to změnilo tím, že je ted přistupné veřejnosti.


To forum bylo vytvořeno tak,

aby si zde každý mohl dělat co chce,

tedy mohl psát bez registrace a mohl mazat jak své tak i cizí příspěvky,

či dokonce mohl smazat naprosto všechno co tam bylo napsáno...

Samozřejmě to nebylo určeno pouze pro mě, ale pro kohokoliv,



dneska to tak není a navíc mám čekat na schvalování mých příspěvků nějakým moderátorem ???


No a kromě toho jsem Petra poslal do prdele, páč neodpověděl na mou otázku

takže,

nezájem vo náký Inspiruj či VP inspiruj



Pokud by mě popadla nepřekonatelná touha mít svoje forum, tak si ho založím sám bez nějakých Petrů



Takže, Armine, jsi spokojený?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Další

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron