Obrana proti Miroslavovi

naše první fórum... :-)

Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. zář 2021 18:24:29

Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod armin » sob 18. zář 2021 18:41:39

armin píše:Tvoje krásné ego (a ego tvých fanynek) se cítí být ohroženo?

Tak to je pro moji psací činnost zde dobrá vizitka

Good work. :-)

:veget:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 18:58:25



Zajímavé městečko, ta Chrudim. Kdysi jsem se tam chvíli potulovala.... :mrgreen:

Jinak - připomněl si mi, že když jsem chodívala v devadesátkách na přednášky J.Chvátala, tak tam také občas přednášel o ochraně proti černé magii... :kafe:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. zář 2021 19:00:10

To víš, každej se cítí bet vohroženej,

někdo covidem tak jde na vočkování,

jinej zase spoluobčany tak jde k volbám,

jinej budoucností a tak si pořídí pojistku

nebo se začne řídit radami mistrů páč jej ohrožuje to utrpení...


Mně není nic cizí, takže se taky cítím bejt vohroženej, je to totiž moderní se takto cejtit....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. zář 2021 19:06:20

Ještě k tý mý pýše co ti přijde neduchovní,

má pýcha je naprosto duchovního rázu, já totiž všechnu svou pýchu odevzdávám bohu,

a bůh je zase pyšný na mě že mu všechnu svou pýchu věnuji,

a já jsem zase pyšný na svého boha že stvořil mě, dokonalého nadčlověka a že stvořil vás dokonalé pitomce,

a tak já a bůh jsme pyšné jedno...


Ale co vy troubové s tou hranou pokorou ????

Furt jenom fnukáte že je někdo pyšný, nejste spokojení se světem a ani se sebou a nejspíš ani s bohem,

a furt byste něco chtěli co nemáte a co nemůžete dostat,

protože neumíte být pyšní na svého boha....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 19:08:31

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. zář 2021 19:10:24

PS.

Kdyby jste alespon byli pyšní na to, jací jste pitomci,

ale vy jste tak blbí že vás ani todle nenapadne,

a tak se užíráte nějakou pokorou co je vám i bohu na hovno hovní...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 19:16:30



http://www.pannacz.com/esoterika.11/tib ... ha.27.html

....
Tibet - sekta Červené čepice

Druhá sekta, nazvaná sektou „Červených čepic", jest svou činností daleko bližší původnímu starotibetskému kultu a jeho tradicím. Soustřeďuje ve svém rituálu prvky okultní a magické.

....


Že si nevymýšlím..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 19:32:39

No toto.... :cumim:


http://www.pannacz.com/esoterika.11/tib ... ha.27.html

...
Boglo - lama

Legenda praví o Boglo-lamovi, že půjde přes světová moře do rajské země Sambala, zatím co Dalaj-lama si podrobí všechny země západu. Na konec však převládne moc Bogdo-lamova a on, nemaje protivníka, bude vládnouti všemu lidu. Bogdo-lama, vládnoucí tisíciletí, mění podle víry svých stoupenců svou pozemskou schránu, když byla zestárla tím, že se vtělí do člověka mladšího. Velmi často se Bogdo-lama vtěluje do kojence: v osobách svých lamů obývá četné mužské i ženské kláštery a jeho říše jest dokonalou, spořádanou hierarchií, ve které kněží naslouchají božímu hlasu, žehnají a peklem hrozí národům a vzývají svaté, zcela tak, jak to činí církev katolická.
...

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 19:49:43

Aha....takže tím se mi to objasnilo.... :mrgreen:

http://www.pannacz.com/esoterika.11/tib ... ha.27.html

....



Tibet a magie


Tibetská magická prakse jest soustředěna, jak bylo již řečeno, téměř bezvýhradně v řádu „Červených čepic", zatím co sekta „Čepic žlutých" omezuje se na obvyklé ceremonie náboženské. Z řádů „Červených čepic" jsou to hlavně tak zvaní Gellongové, bonové, kteří si podrželi starotibetský rituál, a různí zbožní poustevníci, zvaní Gompčenové.

Ideové ohnisko - Tibet

Ideovým ohniskem esoterismu tibetské magie, jest zásada absolutní moci a tvůrčí schopnosti představy a vůle. Jest tedy tibetská magie ve své nejvlastnější podstatě dokonalou magií mentální. Podle tohoto učení celý fysický svět jest jen plodem, aneb mámivým obrazem těchto duchovních sil.

Tibetští adepti

vycházejí z tohoto předpokladu a cvičí především usměrnění představ do té míry, až se magikovi podaří vymýtiti všechny nežádoucí asociace a mentální reflexe odchylující se od zamyšleného směru a předsevzatého záměru. Jakmile dospěl žák k tomuto stupni, „vžije" si teprve automaticky absolutní víru ve všemohoucnost imaginace a tím se mu mimovolně dostává i schopnosti vykonávati svoji duševní moc i na pláni hmotné.

Cesty adeptátu

Cesty, jimiž lze dosáhnouti adeptátu tibetské magie, jsou podle tamního názoru, dvě. První, pozvolná, je zastávána a učena sektou „Žlutých čepic" a spočívá ve třech základních příkazech: „Tawa", to jest pozorování, „Gompa", to jest uvažování a „Čjepa" čili naplnění, syntéza obou předchozích příkazů.

Cesta druhá, tak zvaná „přímá", jest skutečně odborně magická, neboť vykazuje velmi rychlý spád; náleží do praktik sekty „Červených čepic", potulných Gellongů a osamělých poustevníků.



První etapa stezky - Čed - Tibetská magie

První etapou, kterou musí každý adept tibetské „přímé stezky" projíti, jest zasvěcení zvané „Čed". V zásadě spočívá rituál „Čedu" ve vyvolání aneb evokaci zosobněných představ neblahých vlivů, tedy zvláště samého zla aneb alespoň zloduchů. Těmto představám magickým obřadem realisovaných, exoterně řečeno, těmto démonům nabízí žák, svoje vlastní tělo za potravu. Utrpení, jímž jest tímto obřadem v tomto stupni zkoušen, bývá nesmírné, avšak překoná-li je žák, dospívá k poznání, zvanému „tharpa", jímž počíná chápati neskutečnost a pouhou zdánlivost hmotného světa, který se nabízí lidským smyslům.

Druhá etapa stezky - usměrnění - Tibetská magie

Ve druhé etapě snaží se učitel usměrniti žákovo myšlení, jak bylo již shora naznačeno, tím způsobem, že mu přikáže, aby se ztotožnil s jakoukoliv hmotnou věcí nebo tvorem. Fáze tohoto stupně odpovídají zdánlivě cestě oficielní sekty: Pozorovati, to jest vtisknouti si představu předmětu, jenž slouží za pomůcku k mentálnímu cvičení, do mysli tak dokonale, že nastane u žáka stav, ve kterém se dovede ztotožniti s bytostí mimo sebe a také ovšem ztotožňovati, což jinak řečeno, značí státi se zmíněnou bytostí aneb oživiti bytost či předmět mimo sebe sebou samým.

Třetí etapa stezky - naplnění - Tibetská magie

Stupeň třetí, značící naplnění, přivádí k nezbytným dedukcím, jež nadány silou přesvědčení a poznání jsou schopny v zásadě přeorientovati žákův filosofický i mravní názor a posíliti tak v netušené míře jeho duševní síly.

Etapa třetí není již vlastně stadiem učebním, nýbrž dobou, kdy adept magie buduje si svůj vlastní chrám na pevném základu učebních stupňů předchozích. Odmyslíme-li si vše to, co jest tibetské svým původem a zakořeněním a posoudíme-li poslední slovo oné magie, která je bájeslovným a exoterním náboženským předivem zakryta, jest možno tibetský přínos do magických kultur označiti za dokonale vypracovaný systém magie mentální, která umožňuje člověku, aby pouhou svou myšlenkou změnil svoje bytí darované mu přírodou ve ztělesněný ideál svých nejvyšších snů.

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 19:57:19

Takže Mirek - Armin už opravdu nemusí vůbec nic psát o své praxi....tady to máme pěkně shrnuto, co vlastně praktikuje....

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 20:11:03

http://www.pannacz.com/esoterika.11/tib ... ha.27.html
...

Bogdo-lama

na rozdíl od Dalaj-lamy obléká roucha barvy svého boha, která jest červená a podle jeho příkladu činí i jeho stoupenci, kteří následkem toho jsou zváni „sektou červených čepic". Sídlem Bogdo-lamy jest Tiši Lumbo, místo ležící v jižním Tibetu, poblíže místa zvaného hocha. Tam jest obklopen sborem šesti tisíci kněží, kteří se nazývají Gylongové.

....



Takže tady je ta červená barva.....barva jejich boha....a nejspíš je to i barva světla té dimenze, ve které magicky pracují...... ufff....

Tudíž "žluté čepice" mají žlutého Boha....a jejich bůh svítí žlutě.....

:medith:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. zář 2021 20:12:15

No jo,

ale na mě si nepřijde,

já proti magii používám pomazání se česnekem, vznešenou ochrannou mantru "čuri muri fuk"

a také si pro jistotu každé ráno sotva vstanu odplivnu do všech šesti světových stran (tedy ještě nahoru a dolu)

takže mě neoblbne nějakem magickejma rituálma o vnitřním a vnějším

a jeho vizualizace Mahakálí na mě působí jak dětský autíčko na setrvačník,

nebot já jsem oddaný uctívač prvotní temné energie...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 20:18:53

Něco o autorovi onoho článku:


http://zivotopisyonline.cz/jan-kefer-31 ... hermetika/

Jan Kefer (31.1.1906 – 3.12.1941): Život a dílo hermetika

Jan Kefer, jeden z nejpřednějších českých hermetiků, přichází na svět 31. ledna 1906 v Novém Bydžově v rodině vlastníka parní pily.

Vzdělání získává Kefer na arcibiskupském gymnáziu v Bubenči, kde v roce 1924 maturuje. Po maturitě Kefer studuje na Univerzitě Karlově (viz Karel IV. Lucemburský) filozofii, dějepis a zeměpis. Souběžně s posledním ročníkem ještě absolvuje knihovnickou školu, jejíž absolutorium jej opravňuje pracovat ve vědeckých knihovnách. Doktorát skládá s vyznamenáním a nastupuje na místo knihovníka v Národním muzeu. Zde mimo svoji vlastní pracovní náplň velmi agilně pomáhá budovat hudební oddělení. I k této práci má vynikající předpoklady – hudba je jeho velká láska, studuje klavír u Jana Heřmana a kompozici u Vítězslava Nováka.

Už v té době se Jan Kefer velice zajímá o esoterní vědy; práce v knihovně mu přitom umožňuje čerpat vědomosti přímo ze starých, originálních pramenů. Kromě toho má dostatek materiálu ke studiu i jinde – zároveň s prací v knihovně v Národním muzeu zpracovává i knihovnu Vojenského vědeckého ústavu. Pro svoji práci je dokonale vybaven – ovládá plynně francouzštinu, italštinu, němčinu, angličtinu a ruštinu, je schopen číst knihy v sanskrtu a v hebrejštině.



Později odchází Jan Kefer z Národního muzea do knihovny Strahovského kláštera, kde pobývá tři roky a odtud pak putuje do Itálie, do knihovny vatikánské. Studium v knihovnách jej přímo předurčuje k napsání fundovaného a rozsáhlého díla o magii, které – kdyby vyšlo v úplnosti a bylo přeloženo do světového jazyka – jistě by se stalo jedním ze stěžejních světových děl o této problematice. Bohužel, ze zamýšleného projektu, zahrnujícího tři obsáhlé díly („Principy a teorie“,„Praktická magie“,„Filozofie magického“ ), nám zůstala pouze ta část, která vyšla tiskem ještě za Keferova života, tedy zhruba polovina prvního dílu a rozvrh dílů následujících – ale je třeba podotknout, že i toto torzo je velkolepé a ohromující…

Jan Kefer se zabývá astrologií, kabalou, magií, alchymií a především theurgií. Všechen svůj volný čas věnuje organizování práce společnosti Universalie, přednáškám a vydavatelsko-nakladatelské činnosti.V tomto všem je mu velmi nápomocna manželka, jejíž věno, činžovní dům na Smíchově, postupně padá na financování knih, časopisu „Logos“ a provozu Universalie.

Keferova činnost překladatelská a spisovatelská je úctyhodná. Z díla Elifase Léviho překládá „Vědu duchů“, „Knihu zasvěcení“ a „Klíč k velkým tajemstvím“, též překládá Lenainovu „Vědu kabalistickou“, „Tibetskou knihu mrtvých“, „Alchymii a spagyrii“. Sám napíše a vydává „Praktickou astrologii“, „Theurgii“, „Theurgii magické evokace“ a nedokončenou „Syntetickou magii“. Překládá i další díla, např. třetí díl Agrippovy „Okultní filozofie“, ale většina jeho rukopisů se poté, co byl nacisty zatčen, ztratí.

Mimo toto vše Jan Kefer spolupracuje na „Velkém novém slovníku naučném“, píše do mnoha vědeckých časopisů a rediguje revui „Logos“.

Ale nejvíce času Janu Keferovi zabírá přednášková činnost – na rozdíl od Petra Kohouta (je známější jako Pierre de Lasenic), který propaguje esoteriku v úzkém kroužku pečlivě vybraných jedinců, Kefer sní a pokouší se proměnit ve skutečnost sen: „Čechy – magické centrum Evropy“.



Ani po okupaci Československa a vzniku Protektorátu Čechy a Morava doktor Jan Kefer se svojí přednáškovou činností neustává (jako mnozí jiní). Ale nezbývá mu již mnoho času – 18. června 1941 je zatčen, důvodem je podle gestapa to, že v Universalii se pracuje na astrologických horoskopech, nepříznivých nacistickému režimu a jeho vůdčím osobnostem.

Po zatčení je Kefer uvězněn na Pankráci, později v budově na Karlově náměstí. Pracuje v Petschkově paláci, kde pořádá knihy, svážené tam z celé Prahy. Tajně při tom vyřazuje vědecká díla, aby se jednou mohla vrátit těm, jimž by mohla být užitečná.

Během věznění se Kefera nacisté snaží přemluvit, aby se stal Němcem. Slibují mu výhodné a výnosné zaměstnání, dokonce snad přímo v Hitlerově (viz Hitler, Adolf) astrologické kanceláři. Kefer odmítá. Nacisté se tedy obracejí na Keferova ženu, aby ona mu domluvila, a on přistoupil na jejich podmínky, jinak, že svým postojem zničí budoucnost celé své rodiny – Kefer opět odmítá.

Poté nacistické okupační správě již dochází trpělivost – Jan Kefer je odsouzen do koncentračního tábora ve Flossenbürgu u Drážďan, kde pracuje v kamenolomu, a kde také, 3. prosince roku 1941 na prudký zápal plic, i umírá.

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. zář 2021 20:57:42

Někteří lidé jsou cvoci,

vždyt se klidně mohl stát fašistou,

kdyby znal budoucnost, tak by mohl vidět jak se z čechů stali komunisti,

kteří nebyli vo nic horší než ti fašisti,

no a za komoušů by v tom kamenolomu skončil nejpíš taky,

pokud by ovšem včas nepřevléknul kabát...

A kdyby se dožil 89 tak opět stačilo jen převléct kabát...


:ble:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » sob 18. zář 2021 21:16:36

vostalpetr píše:Někteří lidé jsou cvoci,

vždyt se klidně mohl stát fašistou,

kdyby znal budoucnost, tak by mohl vidět jak se z čechů stali komunisti,

kteří nebyli vo nic horší než ti fašisti,

no a za komoušů by v tom kamenolomu skončil nejpíš taky,

pokud by ovšem včas nepřevléknul kabát...

A kdyby se dožil 89 tak opět stačilo jen převléct kabát...


:ble:


Kdysi jsem někde četla - nebo snad slyšela - názor, že si prý nelze předpovídat budoucnost sám pro sebe....že prý to moc nefunguje.

Ale třeba to byl jen nějaký kec... :nevim: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » ned 19. zář 2021 3:16:18

armin píše:
armin píše:Tvoje krásné ego (a ego tvých fanynek) se cítí být ohroženo?

Tak to je pro moji psací činnost zde dobrá vizitka

Good work. :-)

:veget:


...a odešel jsi si postěžovat na inspiruj, že jo...aby tam za tebou Petr nemohl.....? :mrgreen: :mrgreen:

A pořád ještě chceš.....experimentovat na lidech.....jak ta jedna vardžrajánka z následující knihy??

Zajímavé čtení....celá ta kniha...

https://www.swami-center.org/cz/text/au ... e_22.shtml
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » ned 19. zář 2021 7:18:20

armin píše:
Tvoje krásné ego (a ego tvých fanynek) se cítí být ohroženo?

Tak to je pro moji psací činnost zde dobrá vizitka

Good work.


Šíření pocitu ohrožení je stará známá technika všech černých mágů, obzvláště pak politiků,

strach dotyčného ochromí a je pak snadněji manipulovatelný,

to je pro každého černého magika dobrá vizitka...

Ještě lepší manipulační technikou je láska a soucítění, tím se dá v podstatě voblbnout skoro každej,

dobro na každýho funguje jak žárovka na mušky,

taky pak jak ta muška připečená na žárovce taky dopadne...

:foto:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod vostalpetr » ned 19. zář 2021 7:27:09

...a odešel jsi si postěžovat na inspiruj, že jo...aby tam za tebou Petr nemohl.....?


A ještě ke všemu si ztěžuje zcela blbě,

páč zřejmě neumí číst nebo neumí chápat přečtené

(je na tom tedy podobně jako ta Jana)

zcela jasně tam je napsáno, že za to nemůžu,

nikoliv že je to moje zásluha či výsledky nějakého mého úsilí a snahy,


a jinde má pak vysvětlený zásady nižšší úrovně karmajogy,:

odevzdávejte svou činnost a své výsledky bohu, a já svou pýchu odevzdávám bohu...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Jana » ned 19. zář 2021 8:34:53

vostalpetr píše: a já svou pýchu odevzdávám bohu...


To děláš moc dobře. Já Tvou pýchu taky odevzdávám Bohu. K Bohu směřují všichni ti idioti, debilové a blbci, kterými nazýváš Ježíše, Buddhu, mě a další. Jsem zvědavá, co s tím Bůh udělá, když je tím vším. Takže si nadává vlastně sám sobě. Nebo to nenadává Bůh, ale jen nějaké ego, které neví, že je Bůh? Může mimo Boha existovat ego, které není Bůh, když Bůh je vším?

Bůh žádné ego nemá, to by nemohl být tím vším. Kdyby v něm bylo ego, tak by ani náhodou nemohl být tím vším, protože jako ego by nemohl být Láskou.

Jen si to představ, muset být někým, koho nemáš rád, koho nesnášíš. Muset být někým, v kom vidíš debila, idiota, blbce.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Další

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 154 návštevníků